Нацгвардійці, які повернулися з районів ведення бойових дій, пройшли психологічну реабілітацію - НГУ

Така форма реабілітації за програмою «декомпресія» є важливим заходом, що спрямований на відновлення бойової готовності військових підрозділів.

За словами начальниці служби психологічного забезпечення підрозділу Національної гвардії у Рівному, метою такої реабілітації є відновлення фізичного й психічного здоров’я військовослужбовців, рівня психологічної безпеки та готовності до виконання своїх службово-бойових обов’язків. Реабілітація також сприяє зниженню негативних наслідків, що можуть розвиватися після перенесених бойових психологічних травм.

Першим етапом такої реабілітації є визначення рівня травматизації гвардійців та складання подальшої програми їхнього відновлення. Нацгвардійці працювали з психологами, відвідували фізіотерапевтичні процедури, гідротерапію, лікувальну фізкультуру.

«Усі ці заходи дуже важливі та корисні для нас, адже дозволяють відновити свій психічний та фізичний стан, відновити працездатність організму. Нам корисно проводити час, відновлюватися і займатися спортом. Групові заняття, наприклад, арттерапія чи м’язова релаксація, допомагають віднайти спокій і позитивний настрій», – розповідає гвардієць Андрій.

Забезпечення медичної та психологічної реабілітації воїнів, допомога родинам загиблих та тих, які повернулися з полону – пріоритетні напрямки діяльності НГУ.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту