Нацгвардійці, які одружуються в розпал війни радять не відкладати важливе - НГУ

У Хмельницькому одружилися нацгвардієць Богдан та його кохана Юлія. Коли почалася війна, Богдан був за кордоном, проте не роздумуючи повернувся, щоб захищати рідну Батьківщину.

«Я пішов добровольцем, не чекав, поки мене покличуть до військкомату, розповідає воїн. – В Україні нам ще будувати своє майбутнє, тут народжуватимуться й зростатимуть наші діти».

Богданова кохана зізнається: щаслива  від того, що цей важливий та довгоочікуваний для них день таки настав, але більше тішить те, що виходить за військового, за захисника України.

«Такими чоловіками зараз пишається уся наша країна й увесь світ! Людина, яка самовіддано захищає свою країну, свою землю, так само захищатиме й свою родину, ділиться Юлія. – Для мене це показник надійності, відваги та глибокої порядності.

А у Львові одружилися нацгвардієць Владислав і його обраниця Оксана. Молодята познайомились у соціальних мережах. Після випуску з Національної академії Національної гвардії України у 2019 році, молодий офіцер прибув до Львова для подальшого проходження служби. Тоді ж закохані почали планувати весілля, але через пандемію довелося відкласти. Взимку 2021 року пара вирішила, що узаконять свої стосунки весною, проте в квітні офіцер відправляється на схід України, тож вирішили наступної весни зареєструвати шлюб.

«Я думав, що зробимо цьогоріч у квітні весілля, а в травні поїдемо в Італію, але 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну» каже Владислав.

«Проте ми вирішили, що більше не будемо переносити весілля і все ж зробимо цей важливий крок. Усі найрідніші в цей день були разом з нами. На жаль, це свято відбулось не зовсім так, як ми хотіли, проте думаємо після нашої перемоги зустрітись з усіма решта та відсвяткувати» – поділились планами подружжя.

 
У Кременчуці свої долі поєднали Віталій і Сабіна.
 
 
 
«Познайомилися ми у соціальних мережах. Після довгого спілкування вирішили зустрітися особисто», – ділиться спогадами дружина Сабіна.
 
«Зустрічалися ми приблизно чотири роки, та потім я зрозумів, що це моє справжнє кохання. Перебуваючи у лавах Національної гвардії України, я знаходився на сході України, виконуючи службово-бойові завдання. Після приїзду з кожної ротації кохана зустрічала мене з обіймами, неначе у перший раз», – розповідає гвардієць Віталій.
 
«Після 24 лютого, після такого зухвалого нападу ворога на Україну, я зрозумів, що незважаючи ні на що, ми повинні одружитися. Як там у казках: «Кохання перемагає зло». Вже 22 березня я освідчився, та запропонував їй руку і серце», – натхненно говорить Віталій.
 
«Я погодилася. І вже, нарешті я дружина гвардійця, який у будь-яку хвилину прийде не тільки мені на допомогу, але й усім оточуючим. Він мій герой!» – зворушливо, зі сльозами на очах ділиться Сабіна.

 

Свої серця поєднали ще дві пари наших молодят, попередньо не домовляючись, святкували весілля в один день. Щасливі наречені давно планували весілля, але війна внесла свої корективи. Вони вирішили більше не зволікати та одружитися, не зважаючи ні на що.

 

«Ми почали зустрічатися минулого року і це було кохання з першого погляду, при першій зустрічі ми не могли зупинитися і розмовляли декілька годин поспіль. Я зрозуміла, що закохалася», – ділиться спогадами новоспечена дружина гвардійця Олександра.

 

«Всім хто вагається – я пораджу святкувати, одружуватись, тому що це наше майбутнє і ми маємо його будувати вже сьогодні. Не маємо відкладати на потім, життя триває, а кохання нам дає натхнення та сили», – говорить молода дружина гвардійця Михайла, Марія.

 

Їх побратими зустріли оплесками та привітаннями. «Ми раді, що війна не стала перешкодою для закоханих. Навпаки, багатьох українців напружена ситуація підштовхнула на серйозний крок – створити сім’ю. Війна не завадить коханню.  Любов врятує світ. Хочу побажати, щоб ваші сім’ї були міцні, разом Ви зможете все», – говорять захисники.

 

Від щирого серця вітаємо молодят та бажаємо мирного неба та скорішої перемоги.

 

Матеріали з військових частин

 

 

Перейти до вмісту