Історії героїв. Ваха: стоїмо за народ - НГУ

Військовослужбовець Національної гвардії України Олег з позивним Ваха разом з іншими гвардійцями та побратимами з Державної прикордонної служби України декілька днів стримували ворожий наступ у Волновасі.

Ось що згадує про ті дні гвардієць Ваха:

«Ворог на нашому напрямку застосовував, мабуть, усе, що мав у своєму розпорядженні. Ми “працювали” під щільним обстрілом бронетехніки, мінометів, градів. Між обстрілами різноманітної артилерії нас намагалась атакувати авіація. Щільність вогню була такою, що складалось враження, що там зібралась геть уся російська армія, щоб відбити це невеличке місто», – розповів Олег, і зауважує, – проте відповідальність задачі давалася взнаки. Кожна година, кожна хвилина нашої боротьби давала час для виїзду цивільного населення, евакуації поранених. Одягнувши однострій, присягнувши на вірність українському народові, взявши до рук зброю, – ми присягнули захищати життя та здоров’я людей. Тому ми знали куди йдемо і, яка відповідальність лежить на нас», – зазначив Ваха.

Одне з основних завдань Нацгвардії України – це захист та охорона життя, прав, свобод, законних інтересів громадян України. І гвардійці, які на той час виконували службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, разом із побратимами з інших складових сектору безпеки та оборони України долучились до евакуації мирного населення з-під ударів російських ракет і бронетанкової техніки.

Кожне врятоване життя – неоціненний подвиг. Для українців життя людини – найвища цінність. Тому українська нація об‘єдналась у боротьбі проти російських окупантів заради збереження свого майбутнього.

Переможемо разом! Слава Силам оборони України!

Перейти до вмісту