Нацгвардійці взяли участь у навчанні підрозділів силових структур - НГУ

На Рівненщині відбулися спільні тактичні навчання підрозділів силових структур України. Бійці Національної гвардії, Національної поліції, Служби безпеки України та Державної служби надзвичайних ситуацій в умовах максимально наближених до бойових відпрацювали комплекс спеціальних контртерористичних заходів.

До навчань було залучено спецпідрозділи швидкого реагування та оперативного призначення, котрі виконували як спільні, так і окремі завдання. В межах тренування бійці перехоплювали автівки з ймовірними правопорушниками та за допомогою службових собак вилучали з них вибухові речовини. Також бійці штурмували будівлю, захоплену ймовірними терористами, в якій ті утримували заручників і затримували диверсантів, котрі намагалися прорватися у бік об’єкта державного значення.
«Спільні навчання допомагають зробити співпрацю Сил оборони України більш злагодженою. Бійці кожної задіяної служби відточують послідовність своїх дій, а їх командири визначають напрямки діяльності, яким необхідно приділити особливу увагу», – каже командир батальйону оперативного призначення військової частини Національної гвардії України у місті Вараш.
Перейти до вмісту