Військовослужбовці рівненського підрозділу Національної гвардії взяли участь у бойових стрільбах з кулемета. Під час виконання бойових завдань гвардійці опанували тактико-технічні характеристики кулеметів і стратегію ведення вогню. Усі тренування відбуваються у перервах між виконанням бойових завдань.
![photo_5278542969340811427_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5278542969340811427_x.jpg)
![photo_5276039793681224213_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5276039793681224213_x.jpg)
![photo_5276039793681224217_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5276039793681224217_x.jpg)
![photo_5276039793681224218_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5276039793681224218_x.jpg)
![photo_5276039793681224220_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5276039793681224220_x.jpg)
![photo_5276039793681224221_x](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5276039793681224221_x.jpg)
Всі теоретичні навички закріпили на практиці, зокрема, військовослужбовці вдосконалювалися у порядку прицілювання, керуванні вогнем, відпрацьовували різноманітні тактики ведення бою.
«Навички ефективного ведення бою відіграють важливу роль під час виконання різноманітних службово-бойових завдань. Цей кулемет ефективний проти піхоти, неброньованої й легкоброньованої техніки, укріплень. Ми проводимо заняття між виконанням бойових завдань аби розібрати усі недоліки у наших діях, з метою недопущення їх в майбутньому», – ділиться нацгвардієць Павло.
Також військовослужбовці відпрацювали наступальні дії на американських бронемашинах MaxxPro.
«Це один із найскладніших елементів ведення бою, що вимагає від особового складу ретельної підготовки», – розповідає нацгвардієць Андрій.