Нацгвардійці взяли участь у мистецькому проєкті «Замальовуємо війну – наближаємо Перемогу» - НГУ

Даний проєкт організований керівним складом Київської дитячої художньої школи №7. Перед вихованцями та викладацьким складом закладу виступила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко, яка розповіла про Національну гвардію України та героїв, котрі боронять нашу державу.

Військовослужбовець однієї з військових частин Нацгвардії молодший лейтенант Віталій Котенко провів заняття «Безпека – це збереження життя і майбутнього України», на якому дав школярам базові знання з мінної безпеки.

Також на заході був запрошений гість – голова Конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь, який розповів про 81 річницю створення УПА. «Наш вибір – залишатися людьми», – цими словами він завершив свій виступ.

Голова батьківського комітету, волонтер, заслужений діяч естрадного мистецтва Роман Нагірний дав дітям напутні слова і завірив у підтримці їхніх мистецьких акцій на допомогу нашим воїнам.

Особливо вразила маленька чотирирічна дівчинка Єва, котра плела патріотичні браслетики, виготовляла фігурки мультяшних героїв і зібрала більше тисячі гривень. Як вона сказала: «На дрони. І я теж ЗСУ».

«Прагнення допомогти – немає ні віку, ні статі. Ваш внесок у загальну скарбничку є надзвичайним. Ваші роботи їдуть у різні куточки світу, де отримують гідне визнання та продаються за великі кошти, які ви потім передаєте для потреб наших захисників.  Щиро дякую усім вам, вашому директору Вірі Єфіменко, усім викладачам за вашу громадянську позицію», – підсумувала підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту