Нацгвардійці взяли участь у масштабних навчаннях з цивільного захисту населення - НГУ

Військовослужбовці складових системи МВС відпрацювали алгоритм дій у разі вчинення державою-агресором терористичного акту на Запорізькій АЕС.

Головне завдання військовослужбовців Національної гвардії –забезпечити евакуаційно-рятувальні заходи для порятунку людей. Для цього гвардійці та правоохоронці відпрацювали спільні дії на блокпостах та під час евакуації населення різними видами транспорту. Особлива увага приділялася визначенню рівня умовного опромінення – для цього на кожному пункті працював спеціаліст із дозиметром, за допомогою якого проводив виміри транспортних засобів.

Також у навчанні взяли участь представники обласної та районних військових адміністрацій, патрульні поліцейські, рятувальники, медики, працівники транспортної галузі, інших силових структур та гуманітарних місій.

Фахівці системи МВС на практиці відпрацювали алгоритм дій у разі вчинення терористичного акту російською армією на Запорізький АЕС та витоку внаслідок цього радіації. Особлива увага приділялась евакуації населення та надання першої допомоги.

Умови були максимально наближеними до реальних, адже силовики та громадяни повинні бути обізнані щодо потенційної загрози та знати кожен свій крок у випадку необхідності.

Злагоджена робота всіх учасників навчань довела готовність силових структур зробити максимум для того, аби убезпечити цивільне населення від будь-яких загроз та оперативно надати усю необхідну допомогу.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту