Нацгвардійці вибороли призові місця у турнірі “Київ Незламний” (ВІДЕО) - НГУ

У Києві пройшли Всеукраїнські змагання зі стронгмену для ветеранів та військовослужбовців. Гвардійці з усієї України долучились до спортивних змагань військових, ветеранів та атлетів.

Команда 5-ї Слобожанської бригади, яка була представлена 8 гвардійцями, виборола 7 призових місць.

Військовослужбовці випробували себе у жимі лежачи на максимум на паролімпійській лавці; жимі лежачи на рази 60/30 кг (чол/жін); 10 залікових пострілів з класичного лука на дистанції 15 м.; веслуванні на тренажері. інвастрінгу.

Переможцями змагань від 5-ї Слобожанської бригади стали:

Кіяшко Сергій – веслування на тренажері – 1 місце;

Паршаков Євген – жим лежачі на рази 1 місце, жим лежачи на максимум – 2 місце , інвастронг 1 місце;

Лисенко Віталій – інвастронг – 2 місце;

Брильов Микола – веслування на тренажері – 2 місце;

Парфонюк Сергій – інвастронг – 2 місце.

Гвардійці одного із Навчальних центрів Національної гвардії теж долучились до спортивних змагань. Вони боролись за перемогу у категоріях жим штанги лежачи на повтори та жим лежачи на максимум в особистій першості, а також у веслуванні на гребному тренажері «Сoncept 2» у командній та особистій першості.

У здобутку команди 3 перші та 4 третіх місця серед понад 320 учасників з десяти регіонів України. Не офіційний рекорд України у жимі лежачи на повтори 60 кг. за одну хвилину встановив підполковник Сергій Шепель, піднявши вагу 80 раз, а також в жимі лежачи на максимум, взявши вагу 190 кг. Перше місце у веслуванні на 100 м. серед ветеранів у категорії Н2 здобув також і майор Віталій Бородавка. Треті місця у категоріях жимі лежачи на повтори та веслуванні на гребному тренажері вибороли полковник Андрій Вісханов та сержант військової служби за контрактом Володимир Гетьман.

Курсанти Київського інституту також активно долучилися до змагань в категоріях: «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)» в особистій першості та «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)» у командній та особистій першості.

Привітав учасників змагань мер столиці, Віталій Кличко, який особисто був присутній на спортивному заході та побажав учасникам сили, волі до перемоги й успіху!
За результатами змагань курсанти Київського інституту Національної гвардії України здобули наступні призові місця:

– Категорія «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)», обхват грудей до 120 см. 1 місце посів Варивода Іван, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки;

– Категорія «Жим штанги лежачи (60 кг. за 1 хв.)», обхват грудей до 100 см. 1 місце посів Герасименко Сергій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки. 2 місце посів Добрянський Олексій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки;

– Категорія «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)», особиста першість. 3 місце посів Герасименко Сергій, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки.

Також, в складі команди, курсанти Київського інституту НГУ здобули 2 місце в категорії «Веслування на гребному тренажері (Concept-2)».