Нацгвардійці відзначили День Гідності та Свободи - НГУ

Запекла боротьба українського народу проти агресії окупантів засвідчила, що гідність та свобода – це слова, що мають особливе значення в українських серцях. Кажуть, що цінності – це те, за що людина готова померти. Їх неможливо зрадити, про них неможливо забути. Гідність та свобода – особливі цінності українців і ми будемо захищати їх до останнього.

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання взяли участь в офіційних заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Командування військових частин, офіцери й солдати разом з очільниками міст і військових адміністрацій, духовенством і громадськими діячами, представниками інших підрозділів Сил оборони України й родичами загиблих героїв вшанували пам’ять і подвиг героїв Майдану і героїв війни проти російських окупантів.

Нацгвардійці приєдналися до загальноміських молебнів, а також до покладання квітів до місць, що символізують нашу боротьбу: до могил наших побратимів, до меморіалів Героям Небесної Сотні та Героям АТО/ООС.  

«Мета нашої боротьби – це захист України й українців заради кращого і справедливого майбутнього. Гідність і свобода – це наша сила. Ми знаємо заради чого воюємо і це додає впевненості та витривалості. Десять років після Революції Гідності – це десять років боротьби та надії, віри й тяжкої праці заради нашого майбутнього й майбутнього наших дітей. Я вірю, що гідність, свобода і справедливість будуть головними засадами повоєнної України. За це ми боремося сьогодні, за це віддали життя наші побратими і ця віра приведе нас до перемоги», – ділиться думками нацгвардієць Андрій.

Військовослужбовці 14 бригади оперативного призначення НГУ “Червона Калина” з нагоди Дня Гідності та Свободи відвідали місцевий ліцей.

Вчителі та керівництво ліцею підготувало для учнів і гостей презентацію про події під час революцій у Києві у 2004 і 2013-2014 роках. Пресслужба ліцею, яка складається з учнів, взяла у бійців “Червоної Калини” інтерв’ю. Військових розпитували про історію позивних, їхні улюблені пісні, книги та бойовий шлях у бригаді.

Після цього відбулась вікторина: команда учнів ліцею змагалась проти команди військових. Необхідно було на швидкість відповісти на шкільні запитання з фізики, хімії, мови та літератури, історії, математики та музики.

Заступник начальника Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Володимир Удовиченко разом з представниками Одеської обласної державної адміністрації та містянами вшанував пам’ять про Героїв Небесної Сотні покладанням квітів до одноіменного пам’ятного знака. Висока жертва героїв Революції Гідності назавжди залишиться в серцях українців.

Події Помаранчевої революції та Революції гідності зцементували курс України на європейські цінності рівноправ’я, відкритості, свободи волі і демократії. Сміливі виступи тисяч українців проти тиранії визнані ключовими моментами державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Те, що втримало нашу оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу перемогти – Гідність і Свобода.

Наша зброя заряджена гідністю та жагою свободи!

Перейти до вмісту