Представники Національної гвардії здобули першість на чемпіонаті з гирьового спорту серед силових структур
Нещодавно у Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.
У змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів зі всієї України. Військовослужбовці спортивного клубу НГУ представляли Національну гвардію України. За підсумками змагань гвардійці показали найкращі результати.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3342-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3361-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3397-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3539-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3516-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3264-768x512.jpg)
Попередній
Наступна
Як боролись та перемагали нацгвардійці дивіться у сюжеті: