Нацгвардійці відвідали поранених захисників - НГУ

Відвідування поранених військовослужбовців в лікувальних закладах є важливою складовою процесу їхнього одужання та моральної підтримки під час складного періоду лікування та реабілітації.

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ постійно допомагають хлопцям зменшити відчуття самотності та відокремленості, що може виникнути внаслідок травм та тривалого перебування у лікарні. Крім того, відвідування поранених військових відкриває можливість для них обговорювати свої почуття та досвід з тими, хто розуміє ситуацію.

Благодійний фонд «Разом добра сила», ВГО «Правда», учні ЗОШ № 329 «Логос» міста Києва передали воїнам засоби гігієни, смаколики, малюнки та часточку свого тепла, розуміння і поваги.

«Щоразу заходячи у палати до наших захисників, дивуєшся їх силі духу, вмотивованості, жертовності. Дякуємо їм, налаштовуємо на позитив та збереження віри у свої сили», – ділиться своїми враженнями начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту