Нацгвардійці відбивають безперервні штурми противника на різних ділянках фронту, – Уршалович - НГУ

Гвардійці на різних ділянках фронту ліквідовали більше 350 загарбників та 12 одиниць ворожої військової техніки за тиждень.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Найбільш жорсткі та кровопролитні бої підрозділи Національної гвардії ведуть в районі Серебрянського лісництва, де ворог не жаліючи ні власних кадрових військових, ні мобілізованих, ні найманців майже безперервно здійснює штурмові дії. Завдяки героїчним діям військовослужбовців 31 бригади імені генерал-майора Олександра Радієвського та 5 Слобожанської бригади, штурмові дії противника були відбиті, а визначені рубежі – втримані.  При цьому гвардійці знищили 150 осіб противника та 3 одиниці броньованої техніки», – сказав він.

Микола Уршалович також розповів про ситуацію на іншіх, не менш запеклих ділянках фронту, де ведуться бойові дії. Так, гвардійці 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука в районі Озерянівки «демілітаризували» 25 окупантів, 2 міномети з розрахунками, 2 одиниці автомобільної техніки та 2 бойові броньовані машини.

Водночас воїни 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна не допустили просування ворога в районі населеного пункту Спірне, ліквідувавши 60 окупантів протягом тижня. А підрозділи 1 Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка знищили 70 осіб російсько-окупаційних військ та 1 міномет з розрахунком в районі Білогорівки.

Окремо полковник Микола Уршалович відзначив роботу спецпризначенців Нацгвардії на Авдіївському напрямку. Минулого тижня вони знищили 35 російських військових та 2 ворожих бронеавтомобілі.

Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту