Артилеристи Нацгвардії виконали понад 300 вогневих задач - НГУ

Артилерійські підрозділи Національної гвардії України виконали понад 300 вогневих задач протягом тижня на Лиманському та Запорізькому напрямках. Підтверджено знищення майже 100 окупантів, 6 одиниць техніки та озброєння, а також склад з боєприпасами.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилерійські підрозділи Національної гвардії України забезпечили вогневу підтримку підрозділів оперативного призначення на Лиманському та Запорізькому напрямках. Протягом тижня виконано понад 300 вогневих завдань. Підтверджено знищення близько 90 осіб противника, 2 одиниці автомобільної техніки, склад боєприпасів та виведено з ладу 4 артилерійських системи», – сказав він.

За словами Микола Уршалович підрозділи розвідки Національної гвардії виявили 284 цілі противника, значна частина яких була уражена вогневими засобами Сил оборони. Зокрема групи аеророзвідники 27 Печерської бригади у взаємодії з артилерійськими підрозділами на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках виявили та знищили: 2 танки, 1 самохідну артилерійську установку, 12 бойових броньованих машин.

Як зазначив полковник Микола Уршалович, мобільні групи протиповітряної оборони Нацгвардії також демонструють ефективну роботу на фронті. Так, 6 квітня, мобільний підрозділ протиповітряної оборони 50 полку імені Семена Височана зі стрілецької зброї збив БПЛА «Лансет» на Луганщині. А мобільна група радіо-електронної протидії БПЛА 11 бригади імені Михайла Грушевського 7 квітня перехопила ворожий дрон із системою скиду боєприпасів на Херсонщині.

Авіація Нацгвардії минулого тижня здійснила 12 бойових вильотів для вогневого ураження противника.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту