Нацгвардійці вдосконалюють навички ведення аеророзвідки (ВІДЕО) - НГУ

Однією з переваг сучасного українського війська є вправне застосування безпілотних літальних апаратів. Безпілотники залітають у глибокий тил противника, знищують техніку і боєприпаси ворога, дозволяють бачити поле бою в режимі реального часу. Хлопці на передовій кажуть, що дрони – це їхні очі.

Вінницькі гвардійці вдосконалюють навички ведення аеророзвідки та відпрацьовують взаємодію з групами БПЛА в умовах наближених до бойових. Під час тактичних занять бійці вивчають різні методи переміщення особового складу з використанням БПЛА, навчаються знаходити оптимальні маршрути та об’єкти для розвідки, збирають інформацію.

«Це важливі заняття для військових підрозділів. Вони дозволяють навчитися ефективно використовувати безпілотні літальні апарати для переміщення особового складу та збору розвідувальної інформації», – розповідає командир відділення інструкторів НГУ.

Про те, як військовослужбовці Національної гвардії України опановують техніку ведення аеророзвідки й вдосконалюють навички взаємодії між підрозділами дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту