Командир взводу РХБЗ та фельдшер 27 Печерської бригади розповіли цивільному населенню про безпеку та першу допомогу - НГУ

Близько ста громадян різних професій зібралися, щоб дізнатися більше про заходи безпеки в умовах біологічної, хімічної та радіологічної загрози, а також про першу допомогу в надзвичайних ситуаціях від військовослужбовців Нацгвардії.

Старший лейтенант Микола Безуглий, досвідчений фахівець у сфері РХБЗ, прочитав лекцію, в якій наголосив на важливості розуміння потенційних загроз для цивільного населення. Він розповів про основні види біологічної, хімічної та радіологічної загрози, також про методи їх виявлення та запобігання. Висвітливши приклади реальних історій та надзвичайних ситуацій, Микола надав корисні поради, як вчасно реагувати та захищати себе і свою родину.

Другим спікером був фельдшер Олександр Корнійчук на псевдо Байкер. Він провів інтерактивну лекцію на тему «Перша допомога в умовах надзвичайного стану». Олександр продемонстрував, як правильно надавати першу допомогу при пораненнях, в тому числі використовуючи турнікети та перев’язувальні матеріали різних видів для зупинки кровотечі

Ці лекції вкрай корисні для нашого населення, особливо в умовах непередбачуваних ситуацій та кризових моментів, ­– сказав по закінченню лекції міський голова Ігор Цибровський, – зараз ми відчуваємо важливість знань про безпеку та навичок надання першої допомоги більше, ніж коли-небудь раніше».

Завершивши лекцію, гвардійці відповіли на запитання учасників та надали контактну інформацію для подальшого звернення у разі необхідності.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту