Нацгвардійці провели заняття з надання домедичної допомоги - НГУ

Освоєння навичок домедичної допомоги – невід’ємна частина загальноосвітнього процесу, які можуть врятувати життя в небезпечних ситуаціях. З цією метою за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва для учнів столичної школи № 290 був організований медичний тренінг, який проводив бойовий медик Олександр Корнійчук на позивний Байкер.  

Військовий інструктор детально пояснював школярам основні кроки в разі надзвичайної ситуації, такі як перевірка дихання, накладання пов’язок, турнікетів та стабілізація стану потерпілого. Реалістичні ситуації та тренувальні сценарії допомагали школярам закріпити отримані знання та навички на практиці. Крім того, такі заняття сприяють формуванню у школярів відповідальності та уміння працювати в команді, а це як наголошує Байкер, – важливі якості у надзвичайних ситуаціях.

«Необхідно відзначити, що проведення подібних тренувань сприяє підвищенню рівня безпеки в шкільному середовищі, оскільки учні стають більш самосвідомими та готовими до дій у разі виникнення небезпечних ситуацій. Крім того, це сприяє формуванню культури безпеки серед учнів та підвищенню загальної обізнаності з питань здоров’я», – коментує хід заняття підполковник Алла Клачко.

Події, що можуть вимагати невідкладної медичної допомоги, можуть траплятися в будь-який момент і в будь-якому місці. Тому вміння реагувати на них вірно та швидко – це навичка, яка має бути доступна кожному. Військові, які мають досвід роботи в екстремальних умовах, можуть передати ці навички школярам, надаючи їм не лише знання, але й впевненість у власних силах при виникненні надзвичайних ситуацій.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту