Концерт для Героїв: музика як засіб підтримки для військових після поранення - НГУ

На Київщині, в одному із реабілітаційних центрів, відбувся спільний захід за співпраці ГО «Емаус Голд», представників Національної гвардії України, Збройних сил України та відомих українських виконавців. 

Засіб виразності та зцілення – музика, має неймовірну силу об’єднувати людей, виражати почуття та емоції, які можуть бути складними для словесного вираження військовими, які пройшли через травму. Концерт, спеціально організований для цієї аудиторії, надає їм можливість зануритися в атмосферу підтримки та зцілення.

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва та артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Іміджево-видавничого центру НГУ, волонтери, артисти Зразково-показового ансамблю ЗСУ, відомі українські співаки й ведучі доклали максимум зусиль, щоб показати свою підтримку і вдячність воїнам. 

«Концерти для військових після поранення не лише надають їм можливість насолодитися музикою, а й створюють середовище підтримки, зцілення та спільноти. Ці заходи можуть мати довготривалі позитивні наслідки для ветеранів та їхніх родин, сприяючи процесу реінтеграції та зцілення», – зазначила т.в.о. начальника відділу цивільно-військового співробітництва підполковник Алла КЛАЧКО.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру  НГУ

Перейти до вмісту