Нацгвардійці провели тренінг з надання першої психологічної та домедичної допомоги для студентів запорізького вишу - НГУ

Молодь мала можливість не лише ознайомитися з теоретичними основами надання допомоги, а й отримати практичні навички від досвідчених військових психологів та інструкторів з бойової підготовки 23 окремої бригади НГУ «Хортиця».

Актуальність проведення таких тренінгів складно переоцінити. Повномасштабна війна, що триває в Україні, стала джерелом невимовного стресу та тривог для кожного українця. Особливо гостро ці переживання відчувають діти та підлітки, психіка яких ще не сформована для протистояння таким жахливим подіям.

«Під час воєнних дій психіка людини перебуває в постійному напруженні та стресі. Вони можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. І якщо людину, яка знаходиться поряд з вами, помітно «накрило» емоціями, буде корисним знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги», – зауважила психологиня НГУ Ольга.

На заняттях студенти ознайомилися з типовими реакціями на стрес і тривогу під час війни. Також, вони навчилися методів самодопомоги та допомоги іншим, спрямованих на заспокоєння, підтримку та стабілізацію емоційного стану.

Практичну частину тренінгу провів інструктор з бойової підготовки 23 бригади НГУ «Хортиця», який має бойовий досвід. Він не лише поділився з аудиторією теоретичними знаннями, а й продемонстрував реальні навички надання першої домедичної допомоги в умовах війни.

«Хоча я щиро прагну спілкуватися з вами в мирних умовах, сьогоднішня реальність диктує інші правила. Постійні обстріли з боку ворога роблять вкрай важливим володіння навичками надання домедичної допомоги. Сьогодні я, як ваш інструктор, маю честь поділитися своїми знаннями та досвідом. Важливо пам’ятати, що вміння надати домедичну допомогу може врятувати як своє життя, так і ближнього», – прокоментував інструктор Максим.

По завершенню тренінгу студенти мали можливість ознайомитися зі зразками зброї, що використовуються Національною гвардією України.

Проведення таких тренінгів є важливим кроком на шляху до підвищення стійкості українського суспільства перед викликами війни та сприяння психологічному відновленню людей, які постраждали від її жахливих наслідків.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту