Інструктори з такмеду НГУ навчали працівників Укрзалізниці (ВІДЕО) - НГУ

Інструктори з тактичної медицини Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України розповіли працівникам Укрзалізниці про необхідні перші дії екстреної допомоги та навчали рятувати поранених.

Гвардійці робили акцент на ситуаціях, коли слід надати першу домедичну допомогу в небезпечних умовах, таких як обстріл, що триває, зона бойових дій, або ж одразу після ворожого артилерійського чи ракетного обстрілу. Залізничники щодня ризикують своїм життям, працюючи часто у вкрай небезпечних умовах, і такі навички для них необхідні.

Бойові медики Нацгвардії розповіли про стандарти аптечки першої домедичної допомоги та що до неї має входити, розкрили порядок надання домедичної допомоги по системі MARCH. На власному прикладі показали, як слід користуватися засобами аптечки, після чого працівники Укрзалізниці мали змогу попрактикуватися з турнікетом, кровоспинним бинтом і бандажем.

«Маючи у своєму арсеналі знання, навички про принципи надання першої домедичної допомоги, а також медичні засоби, можна попередити велику кількість передчасних смертей через крововтрату або переохолодження», – зазначив офіцер медичної служби Південного Одеського територіального управління НГУ на псевдо Док.

Національна гвардія України завжди готова забезпечити громадський порядок та прийти на допомогу громадянам, де це необхідно.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ НГУ

Перейти до вмісту