Нацгвардійці продовжують здавати кров для поранених побратимів - НГУ

У Чернігівському обласному центрі крові військовослужбовці НГУ – як досвідчені донори, так і новачки здали кров для побратимів, які отримали поранення на війні.

«Потреба в забезпеченні донорською кров’ю залишається високою. Кров конче потрібна для порятунку наших воїнів та невинних жертв жорстоких дій російських загарбників. Донором може бути будь-який дієздатний громадянин, іноземець чи особа без громадянства старше 18 років, що має посвідку на постійне проживання в Україні після проходження медичного огляду. Процес ретельний – від перевірки рівня гемоглобіну до скринінгу на віруси, і все це безкоштовно», – нагадав санітарний інструктор Денис.

Відомо, що процес займає всього 15 хвилин, від кожного донора беруть максимум 450 мілілітрів. І здавати кров можна кожні два місяці.

«Я роблю це понад 10 років. І я відчуваю оновлення! Скільки б разів я це не робив, ці відчуття залишаються незмінними», – розповів гвардієць Станіслав.

Донорство важко переоцінити, бо кров неможливо виготовити, чи відтворити в лабораторії. Кожна крапля має значення, кожен донор є рятівником життів.

«Донація – без сумніву, важливий внесок в допомогу постраждалим побратимам та мирним мешканцям від терористичних дій росії», – зазначив гвардієць Руслан.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

 

Перейти до вмісту