Нацгвардійці продовжують виконувати бойові завдання в рамках спеціальної операції «Рубіж-2023» (ВІДЕО) - НГУ

Щоденно десятки військовослужбовців НГУ разом з побратимами з Державної прикордонної служби України проводять заходи на Закарпатті, аби не допустити незаконного перетину Державного кордону.

«Такі операції ми проводимо у періоди, коли зростає кількість спроб незаконного перетину кордону. Від початку повномасштабного російського вторгнення специфіка змінилася. До цього ми мали справу в більшості випадків з іноземцями, то тепер переважна кількість затриманих на кордоні – це громадяни України – чоловіки призовного віку», – розповіла речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

Для посилення нарядів прикордонників залучаються бійці Національної гвардії України. Вони забезпечують силову підтримку спецоперації.

«Щодня десятки наших військовослужбовців виходять на посилення нарядів і допомагають нашим побратимам з державної прикордонної служби виконувати цю роботу. Це відбувається у контрольованих прикордонних смугах Закарпатської області. Статися може будь-що. За кермом автомобіля може бути хто завгодно. Задача наших військовослужбовців попередити та не допустити незаконних дій по відношенню до прикордонника, який, наприклад, перевіряє документи», – розповів журналістам «Суспільного» речник Національної гвардії України у Закарпатській області Олексій Куделя.

Перейти до вмісту