Нацгвардійці отримали автівки від Одеської міської ради для захисту українського неба (ВІДЕО) - НГУ

Українська армія стає ще більш мобільною завдяки підтримці органів місцевого самоврядування. Гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського отримали від Одеської міської ради допомогу у вигляді автотранспорту, який буде використано для відбиття атак ворожих дронів. Техніку було надано напередодні 10-ї річниці з нагоди дня заснування Національної гвардії України.

За час повномасштабної війни нацгвардійці вже довели, що можуть майстерно ліквідовувати повітряні атаки ворожими безпілотниками завдяки злагодженій роботі мобільних вогневих груп, які на Одещині цілодобово чергують на захисті неба.

Крім того, підрозділи бригади можуть більш ефективно виконувати завдання з охорони громадського порядку, завдяки новим патрульними автівкам, а новий вантажний транспорт допоможе якісніше виконувати службово-бойові завдання на лінії бойового зіткнення в Херсонській та Запорізьких областях, де нацгвардійці беруть активну участь у відбитті російської агресії.

У заході з вручення техніки взяли участь безпосередньо начальник Одеського територіального управління НГУ та командир 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ. Водночас в Одеській мерії повідомили, що цей транспорт придбаний в рамках міської програми “Безпечне місто”.

“Це машини різної модифікації та комплектації. Кожна буде виконувати свої завдання, та головне – вони допоможуть бійцям бути більш мобільними. Дякуємо нашим захисникам, продовжуємо допомагати силам оборони. Разом до Перемоги!”, – зазначив міський голова Геннадій Труханов.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту