Нацгвардійці набиратимуть новобранців у новому рекрутинговому центрі Запоріжжя - НГУ

Пілотний проєкт рекрутингу до української армії створений для того, щоб кожен охочий мав змогу більше дізнатися про специфіку бригад і військові професії, та за бажанням міг обрати для себе конкретну посаду у будь-якій військовій частині.

В центрі щодня працюватимуть військовослужбовці 23 бригади “Хортиця” Національної гвардії України та інші рекрутери, які будуть надавати всю актуальну інформацію про вакансії у Силах оборони. Вони не тільки допоможуть обрати бажану професію, а й супроводжуватимуть до призначення на посаду.

“Спільно з Міністерством оборони України ми впроваджуємо на території міста Запоріжжя та Запорізької області інновації в частині рекрутингу в ЗСУ. Між мобілізацією та рекрутингом є велика різниця, бо для всіх представників військових частин є вкрай важливим саме якісний вмотивований склад, і людям вкрай важливо знати й розуміти, де вони будуть служити, в якій професії”, – зазначив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Як додав уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець, такі центри надалі планують відкрити по всій Україні.

“Перший відкрито у Львові у лютому цього року. Він показав добрі результати. Зараз відкриваємо у Запоріжжі й потім в інших великих містах. Наша мета – створити мережу центрів, аби кожна людина, яка шукає себе як захисник, могла б прийти та з’ясувати всі питання. Рекрутинг це про добровільне залучення до захисту. Люди армії потрібні”, – прокоментував Олексій Бежевець.

Центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту