За ініціативи командування Національної гвардії України командири військових підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання підписали низку меморандумів про співпрацю з організаціями спортивної боротьби у регіонах Західного ОТО.
Культура спорту та фізичного розвитку серед військовослужбовців – це пріоритетне завдання для Національної гвардії, адже фізична підготовка – це не лише витривалість і боєготовність гвардійців. Спорт зміцнює характер і виховує морально-вольові та психологічні якості військовослужбовців. Фізична підготовка є одним з основних напрямків бойової та спеціальної підготовки бійця.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-24.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-33.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/420a7714--1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc_0795.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0219-copy.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-15.11.35-1024x683.jpeg)
В рамках підписаних меморандумів професійні тренери спортивної боротьби будуть залучатися до навчання військовослужбовців Національної гвардії України. Також гвардійці зможуть використовувати навчальні та матеріально-технічні ресурси федерацій і організацій спортивної боротьби у містах і громадах Західного ОТО.
Окремий напрямок майбутньої співпраці – це залучення військовослужбовців Національної гвардії до різноманітних заходів спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, популяризацію спорту, військової служби й захисту Батьківщини.
«Ми активно нарощуємо співпрацю зі спортивними організаціями й федераціями, котрі діють у містах Західного ОТО. Нещодавно ми підписали меморандуми про співпрацю з регіональними організаціями, що професійно займаються розвитком спортивної боротьби. Така співпраця – це перспективний напрямок, котрий ми будемо розвивати. Нам цікавий обмін досвідом і залучення професіоналів та їхніх ресурсів до навчання гвардійців. Ми натомість будемо працювати, щоб популяризувати спорт, патріотичне виховання і військову службу серед молоді. Важливим аспектом нашої співпраці буде залучення професійних тренерів до роботи з нашими бійцями. Така робота буде проводитися як з тими гвардійцями, котрі готуються відправлятися на фронт, так і з тими, котрі проходять курс відновлення і реабілітації після поранення», – коментує підполковник Анатолій Халацький.
Група інформації і комунікації Західного ТУ