Покращували знання й уміння з порятунку життя: для інструкторів та фельдшерів військових частин НГУ провели збори - НГУ
Нацгвардійці-медики спільно з фахівцями «Європейської ради з реанімації та невідкладної медичної допомоги» провели збори для інструкторів та фельдшерів військових частин НГУ.
 
Як зазначає начальник медичної служби однієї з частин, що виступила організатором занять, такі навчання є надзвичайно важливими та цінними для кожного з учасників, адже дають змогу познайомитися з нововведеннями у наданні невідкладної медичної допомоги та реанімації в умовах війни.
«Сьогодні необхідно дуже швидко орієнтуватися, навчатися та відпрацьовувати навики надання домедичної допомоги, адже йдеться про врятовані життя бійців та цивільних. І це має знати й уміти кожен. Мова іде як про медиків, так і про осіб, які не мають медичної освіти, – зазначає лікар. – Скільки б життів вдалося врятувати, якби поруч з пораненим була людина, яка просто знала і вміла надавати першу допомогу! Цього ми й навчаємо сьогодні».
Під час занять відпрацьовувалися новітні підходи з надання домедичної й невідкладної лікарської допомоги з серцевої та легеневої реанімації, зупинки масованих кровотеч та при інших критичних станах потерпілого.
Перейти до вмісту