У Центральному парку Луцька відбувся благодійний забіг «Захистимо свій кордон». Завдяки акції для укріплення кордону вдалося зібрати майже 70 тисяч гривень.
Нацгвардійці, прикордонники, професійні спортсмени, студенти, вимушені переселенці, правоохоронці, родини з дітьми та посадовці долали дистанції від одного до п’яти кілометрів.
«У час, коли триває війна і простим життя не назвеш навіть у тилу, сотні лучан і гостей міста прийшли, щоб підтримати наших оборонців. Все для перемоги – це пріоритет кожного з нас», – зазначив під час забігу голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.
«Разом ми стоїмо на захисті нашої держави і спільними зусиллями робимо все можливе, щоб Україна вистояла проти російської агресії», – прокоментував власну участь в акції нацгвардієць Сергій.
![285154863_384686027029488_7236082480763444847_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/285154863_384686027029488_7236082480763444847_n.jpg)
![284799868_384686017029489_7093403071021402908_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284799868_384686017029489_7093403071021402908_n.jpg)
![284957421_384685943696163_312074438414789298_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284957421_384685943696163_312074438414789298_n.jpg)
![285046630_384685937029497_8065761863565869635_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/285046630_384685937029497_8065761863565869635_n.jpg)
![285160876_384685940362830_1120939078239352040_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/285160876_384685940362830_1120939078239352040_n.jpg)
Попередній
Наступна