Нацгвардійці «демілітарізували» близько 500 осіб ворога - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи Національної гвардії України знищили близько 500 окупантів, 1 танк, 2 БМП, 1 міномет з розрахунком та 2 одиниці автомобільної техніки на Луганщині, Донецькому та Запорізькому напрямкам й, зокрем, в районі Бахмуту.

«Військовими частинами Національної гвардії України було знищено: близько 500 осіб ворога, 1 танк, 2 БМП, 1 міномет з розрахунком та 2 одиниці автомобільної техніки», – повідомив директор Департаменату планування застосування Головного управління НГУ генерал-майор Олексій Надточий.

Водночас він відзначив групу аеророзвідки Нацгвардії на Лиманському напрямку, яка у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони виявили та знищили 16 одиниць військової техніки ворога.

«Група аеророзвідки на Лиманському напрямку за тиждень виявила і з іншими підрозділами Сил оборони знищили: 3 танки, 4 САУ, 1 ЗРК «Тор», 1 інженерну машину дистанційного мінування, 1 РСЗВ, 2 бойових броньовані машини, 1 гармату МТ «Рапіра», 2 одиниці автомобільної техніки, а також нанесено ураження по місцям розташування особового складу», – розповів він.

Крім цього протягом тижня підрозділи протиповітряної оборони НГУ знищили 2 повітряні цілі: ворожий штурмовик СУ-25 в районі Бахмута та БпЛА «Шахед-131» в Сумській області.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту