Гвардійці «демілітаризували» більше 300 окупантів - НГУ

Нацгвардійці «демілітаризували» більше 300 окупантів та 10 одиниць військової техніки ворога на Донеччині та Луганщині протягом минулого тижня.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Під час виконання бойових завдань зі стримування окупантів в районі лісового масиву Серебрянського лісництва нацгвардійці 50 полку імені полковника Семена Височана відбивали напад переважаючих сил противника. Завдяки героїчним діям особового складу атаки переважаючих сил ворога було відбито, а визначені рубежі оборони втримано. При цьому було помножено на «нуль» близько 120 окупантів та 3 одиниць броньованої техніки», – сказав він.

Микола Уршалович також розповів, що гвардійці 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука в районі Озерянівки знищили на даному напрямку ще 70 окупантів, 1 міномет з розрахунком, 2 одиниці автомобільної техніки та склад з паливо-мастильними матеріалами. Водночас гвардійці 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна не допустили просування ворога в районі населеного пункту Спірне, ліквідувавши 40 окупантів протягом тижня. А підрозділи 1 Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка знищили 35 осіб російсько-окупаційних військ та 2 міномети з розрахунками в районі Білогорівки.

Окремо полковник Микола Уршалович відзначив ефективність роботи спецпризначенців Нацгвардії на Авдіївському напрямку. Протягом минулого тижня вони знищили 40 російських військових та 2 бронеавтомобілі.

Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту