Сьогодні 86-річчя від дня народження Василя Стуса – видатного українського поета, перекладача, дисидента, який постраждав від злочинної радянської репресивної системи
«Народе мій, до тебе я ще верну…»
Творчість Стуса вразила мільйони людей по всьому світу своєю глибиною, силою і мудрістю. Його вірші стали символом боротьби за свободу та незалежність.
Про тих, хто не склав духовної зброї і не втратив віри Василь Стус писав: «Ми ще повернемось, обов’язково повернемось, бодай ногами вперед, але не мертві, але не переможені!»
Нацгвардійці з різних куточків України долучилися до флешмобу з декламування віршів Василя Семеновича, який назвали “Стус-фестом”. Десятки чи то пак сотні воїнів записують відео з читанням віршів великого українського поета. Тож нехай його слова надихають нас на великі справи, допомагають переживати важкі моменти та завжди нагадують нам про важливість свободи і гідності.
Група інформації і комунікації Західного ОТО