Нацгвардійці бригади «Спартан» взяли в полон заблукалого російського окупанта - НГУ

Воїни 3 бригади оперативного призначення «Спартан» на Запорізькому напрямку взяли у полон російського окупанта, який буквально заблукав та вийшов на позиції Сил оборони України.  

Як з’ясувалося, військовослужбовець рф 1984 р.н., був мобілізований лише місяць тому і проходив службу у складі 70-го мотострілецького полку, що базується в Чеченській республіці.

Зі слів полоненого в ніч на 02 грудня 2023 року його перемістили у складі групи військовослужбовців (близько 13 осіб) до лісосмуги та розмістили в підземних норах по 2-4 особи. За свідченнями окупанта, особовий склад з місця розташування виводився тільки на добові чергування, виходили на бойові позиції виключно в темну пору доби з провідником, тобто особовий склад на місцевості не орієнтувався. Полонений розповів, що чергові зміни на позиції були озброєні лише автоматами та ручними гранатами, а зв’язок забезпечувався дешевою радіостанцією китайського виробництва.

Сили оборони України щодня зменшують кількість непроханих «гостей» на нашій землі та наближають нас до перемоги. За даними Генерального штабу ЗСУ противник орієнтовно втратив у війні проти України з 24 лютого 2022 року по 12 грудня 2023 року 340650 осіб особового складу. Ворог не покидає надії захоплення всієї нашої країни, але українські воїни титани продовжують ведення наступальних операцій, закріплюються на досягнутих рубежах та нищать окупантів.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту