Нацгвардійці батальйону «Почесна варта» внесли до сесійної зали парламенту України прапор ЄС - НГУ

23 червня 2022 року Євросоюз ухвалив історичне рішення – надав Україні статус кандидата на членство в ЄС.

Від сьогоднішнього дня у сесійній залі Верховної Ради України, поруч з синьо-жовтим стягом, стоятиме ще й прапор Європейського Союзу. Саме нацгвардійцям Першої Президентської бригади, які спільно зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями з перших днів повномасштабного вторгнення боронять Батьківщину, випала честь внести прапор.

Отож, під оплески народних депутатів України, військовослужбовці батальйону «Почесна Варта» урочисто внесли до зали прапор ЄС.  Подія присвячена набуттю країною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

«Розпочалася нова історія України та Європейського Союзу, ми тепер не поруч, ми тепер разом. Не два сусіди, між якими кордони й бар’єри, а одна європейська родина, яка має спільні цінності й спільну долю. І це не просто слова, це не декларативно, це не якісь сподівання чи якийсь там політичний розрахунок, це юридично зафіксований статус. Україна здобула статус кандидата на вступ до Європейського Союзу», – зазначив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Фото з сайту Верховної Ради.

Відео з Твіттера глави представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса.

Перейти до вмісту