Нацгвардіці знищили підрозділ спеціального призначення рф та склад боєприпасів - НГУ

Про це в четвер під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ на тему: «Оперативна ситуація на фронті російсько-української війни», за результатами минулого тижня, заявив начальник оперативного управління Головного управління НГУ генерал-майор Олексій Надточій.

«Під час проведення повітряної розвідки у визначеному районі, розвідники Національної гвардії України виявили район зосередження підрозділу спеціального призначення рф, склад боєприпасів до артилерійських систем. Організувавши взаємодію з артилерійськими підрозділами та коригування їх вогню у короткий термін цілі були знищені», – сказав він.

За словами генерал-майора Олексія Надточого, підрозділи розвідки Національної гвардії протягом тижня виявили 279 цілей противника, з них спостережними постами – 48, розрахунками безпілотних авіаційних комплексів – 231. Крім цього для підтримки дій наземних операції авіація НГУ здійснила  8 вертольотовилітів, 1 вертольотовиліт здійснила задля медичної евакуації та транспортних перевезень.
Під час виконання спеціальних завдань, щодо підтримання правового режиму воєнного стану протягом тижня було затримано 1524 особи за скоєння кримінальних та адміністративних порушень. Всього з початку повномасштабного вторгнення затримано більше 25 тисяч осіб. Вилучено 154 одиниці вогнепальної зброї, 15,7 тисячі набоїв до неї, 218 одиниць холодної зброї, 101 гранату, 4 гранатомета, 22,3 кг вибухівки, 6 протитанкових мін, 22 артилерійських снаряда.

Національна гвардія у взаємодії з Національною поліцією, ВСП ЗСУ продовжує цілодобово виконувати спеціальні завдання на 182 блокпостах у 13 областях України, із них 35 у Києві.

Національна гвардія України продовжує виконувати бойові завдання в межах визначених угрупувань військ Збройних сил України. Сили і засоби Нацгвардії також вживають заходи щодо посилення охорони і оборони визначених об’єктів критичної інфраструктури.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту