На Вінничині рідні загиблого азовця отримали нагороду - НГУ

Він визволяв Маріуполь, віддавши життя. На Вінниччині  посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня азовця Віталія Діденка.

Віталій вступив в окремий загін спеціального призначення “Азов” ще у 15 році та відразу  переїхав до Маріуполя. Перед війною чоловік одружився з коханою та мріяли про дітей. Але 22 березня головний сержант групи розвідки спеціального призначення “Азов” загинув у бою за Маріуполь.

Чотири місяці батьки не могли знайти тіло сина. І лише у кінці липня тіло загиблого азовця повернули додому. Рідні впізнали Віталія завдяки патріотичним татуюванням. Аби остаточно ідентифікувати бійця, родичам довелося пройти ДНК – експертизу.

“Він нам довго не зізнавався, що служив в “Азові”. Говорив, що у Києві, аби мама не хвилювалась. Беріг рідненьку. Мій брат герой, бо не зрадив жодному слову присязі. Герой, бо обрав шлях захищати. Мій брат герой посмертно”, – ділиться сестра загиблого Лілія.

Державну відзнаку нацгвардійця отримала мати – Олена Леонідівна. Орден вручив  голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командир військової частини Західного ОТО Національної гвардії України полковник Володимир Джула.

Вічна пам’ять усім захисникам, які віддали життя за Україну. Вони назавжди в строю!

Схиляємо голови щодня о 9:00 в пам’ять про всіх загиблих внаслідок російського вторгнення в Україну.

Спочивайте спокійно…

Не забудемо і не пробачимо…

Перейти до вмісту