На Вінниччині відкрили памʼятну дошку на честь загиблого офіцера бригади “Червона Калина” (ВІДЕО) - НГУ

На честь загиблого нацгвардійця Михайла Богачука відкрили меморіальну дошку у селі Іванів Хмільницького району. Встановили її на стіні ліцею, де навчався захисник. Загинув капітан Нацгвардії 16 червня 2022 на Луганщині внаслідок авіаудару.

На відкритті зібралося чимало жителів рідного Іваніва, школярі, дідусі та бабусі, а також друзі та родина.

«Михайло завжди піклувався про мене, навіть коли мав справи, він завжди знаходив час, щоб подзвонити. Ми були дуже близькі, важко навіть уявити, що його більше немає з нами», – каже сестра загиблого, Інна.

Михайло Богачук обожнював футбол, риболовлю, любив друзів та поважав батьків, розповів побратим Степан Гала. “Мишко”, каже, був хорошим другом та чудовим командиром.

«Ми познайомились у військовій частині, де разом з Мишком проходили службу. Справжній козак, дуже з ним багато були разом, ділились їжею, сигаретами. Ми як сім’я, кожен день разом. Дуже теплі в нас були відносини», – розповідає Степан Гала.

Батько нацгвардійця Володимир Богачук розповів, що син дуже хотів бути військовим.

“Він захоплювався службою, це було його хобі. Він сам хотів, його ніхто не змушував. Я казав йому “Сину, давай, може, покинеш, не будеш?”. Він каже” “Ні, я буду військовим, я ж сказав”, розповів Володимир Богачук.

В цей день ми вшанували пам’ять загиблого офіцера Михайла Богачука. Виразили рідним свою підтримку й пообіцяли, що ніколи не забудемо про його жертву та внесок у наше життя.

Йому посмертно присвоєно звання капітана та нагороджено орденом “За мужність III”. Пам’ять про полеглого воїна залишиться назавжди в сучасній історії України та серцях її громадян. В нашій дійсності ми маємо пам’ятати про мужність військових на полі бою, їх відданість справі та героїзм. Ми маємо цінувати та не забувати їх жертву для вільної України у цей важкий, історичний час.

Перейти до вмісту