На Вінниччині відкрили Алею пам’яті загиблих Героїв - НГУ

Світлини загиблих героїв, які поклали життя боронячи суверенітет та територіальну цілісність України  зобразили на Алеї пам’яті в селі Агрономічне, Вінницької області. Серед 21 полеглого Героя є також і воїни Національної гвардії України.

«Створення алеї пам’яті для вшанування Героїв, які віддали свої життя захищаючи Україну, – це важлива подія. Цей символ вічної вдячності та пам’яті нагадуватиме про мужність і самопожертву наших захисників. Кожна алея пам’яті стає місцем для вшанування тих, хто віддав своє життя за свою країну та сприяє збереженню їхньої спадщини. Вона стає місцем зустрічі для родин загиблих, ветеранів, учасників бойових дій та всього народу, який прагне вшанувати пам’ять своїх героїв»,- прокоментував голова громади села Агрономічне.

На заході були присутні: побратими загиблих, командування військових частин, представники Вінницької ОВА та небайдужі громадяни.

«Цей символ пам’яті стане місцем для вшанування героїчних вчинків та незламності українського духу. Нехай кожен, хто пройде цими алеями, відчує повагу та вдячність до тих, котрі віддали своє життя за нашу країну», – зазначила начальник служби соціальної роботи майор Ганна Лазуренко.

Створення алеї пам’яті є важливим кроком у збереженні історії та культури нашої країни. Це місце, де молоде покоління може навчитися поважати та цінувати жертовність тих, хто боровся за незалежність і свободу. Алея пам’яті буде нагадувати про важливість миру, вона з’єднає народ у прагненні до єдності та мирного майбутнього.

Перейти до вмісту