На околицях Бахмута підрозділи Нацгвардії знищили близько 400 осіб окупаційних військ - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана в ході боїв на околицях Бахмута знищили близько 400 окупантів.

«В ході жорстоких вуличних боїв, які точились на околицях Бахмута з малими групами противника цього тижня, підрозділами 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана було знищено близько 400 осіб ворога», – повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
За його словами, противник не припиняє наступальні та штурмові дії позицій нацгвардійців, не дивлячись на численні втрати в живій силі.
 
«Ворог, намагаючись виснажити наші підрозділи, після невдалої атаки відходить, перегруповується і розпочинає штурм наших позицій знову і знову. На окремих напрямках протягом доби наші підрозділи зазнають до 15-20 артилерійських обстрілів та відбивають до 10-15 штурмів на свої позиції», – підкреслив він.
Також полковник Микола Уршалович відзначив роботу підрозділів спеціального призначення Нацгвардії, які минулого тижня знищили 1 танк, 1 склад з боєприпасами та близько 160 російських військовослужбовців.
 
В районі Спірного противник, підтримуючи наступальні дії своїх сил, застосовував по позиціях 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна не тільки артилерію, але й здійснив авіаційні удари.
 
Гвардійці завдавати втрат та не допустили його просування вперед. Всього ж за тиждень було знищено близько 15 осіб російської армії. Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту