На околицях Бахмута підрозділи Нацгвардії знищили близько 320 осіб окупаційних військ - НГУ
Протягом минулого тижня підрозділи 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана в ході боїв на околицях Бахмута знищили або знешкодили близько 320 окупантів.
 
«В ході жорстоких вуличних боїв, які точились на околицях Бахмута з малими групами противника цього тижня, підрозділами 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана було знищено або знешкоджено близько 320 осіб ворога», – повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
 
За його словами, противник не припиняє наступальні та штурмові дії позицій нацгвардійців, не дивлячись на численні втрати в живій силі.
 
«Ворог, намагаючись виснажити наші підрозділи, після невдалої атаки відходить, перегруповується і розпочинає штурм наших позицій знову і знову. На окремих напрямках протягом доби наші підрозділи зазнають до 25-30 артилерійських обстрілів та відбивають до 20 штурмів на свої позиції», – підкреслив він.
 
В районі Спірного противник, підтримуючи наступальні дії своїх сил, застосовував по позиціям 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна не тільки артилерію, але й здійснив авіаційні удари. Гвардійці нанесли противнику відчутних втрат та не допустили його просування вперед. Всього ж за тиждень було знищено близько 15 осіб російської армії.
 
Окремо полковник Микола Уршалович відзначив особовий склад 1 Президентської бригади оперативного призначення ім. гетьмана Петра Дорошенка, які стримують штурми найманців російських приватних військових компаній у районі Білогорівки. За результатами боїв гвардійці знищили приблизно 20 ворогів.
 
Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту