На околицях Бахмуту підрозділи Нацгвардії знищили понад 300 осіб окупаційних військ - НГУ

Протягом минулого тижня підрозділи 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана в ході боїв на околицях Бахмута знищили 3 ворожих міномети та понад 300 окупантів.

«В ході жорстоких вуличних боїв, які точились на околицях Бахмута з малими групами противника цього тижня, підрозділами 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана було знищено понад 300 осіб та 3 міномети ворога які підтримували штурмові дії», – повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковника Микола Уршалович.

За словами Миколи Уршаловича, противник не припиняє наступальні та штурмові дії позицій нацгвардійців, не дивлячись на численні втрати.

«Ворог намагаючись виснажити наші підрозділи після невдалої атаки відходить, перегруповується і розпочинає штурм наших позицій знову і знову. На окремих напрямках протягом доби наші підрозділи зазнають до понад 20 артилерійських обстрілів та відбивають до 10 штурмів на свої позиції», – розповів він.

Також Микола Уршалович зазначив, що незважаючи на складні  погодні умови  бійці  бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Михальчука в районі Озерянівки та Курдюмівки забезпечили виконання поставлених завдань та нанесли втрати ворогу, які склали у живій силі близько 80 осіб, з яких – 40 безповоротних, також знищили: 2 танки, 5 автомобілів та 3 міномета.

В районі Спірного противник підтримуючи наступальні дії своїх сил 24 січня застосовував по позиціям підрозділу 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна не тільки артилерію, але й двічі здійснив авіаційні удари. Професійними діями гвардійців противнику були нанесені відчутні втрати, просування вперед не допущено. Всього ж за тиждень в результаті боїв в районі цього населеного пункту було знищено близько 30 ворогів.

Кожен гвардієць щоденно виокнує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту