Інженери Нацгвардії забезпечують роботу ремонтних бригад «Укренерго» в Миколаївській області - НГУ

Особовий склад інженерних підрозділів бригади Національної гвардії ім. Петра Калнишевського продовжує забезпечувати роботу бригад «Укренерго» з ремонту ліній електромереж у Миколаївській області.

За минулий тиждень інженерами гвардійцями пройдено близько 6 кілометрів ліній електромереж і знешкоджено 35 вибухонебезпечних предметів», — сказав заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, у четвер, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань.

Також, на деокупованих територіях з метою звільнення від усіх жахів «руського міра» продовжується виконання стабілізаційних заходів, які передбачають виявлення і затримання осіб, що співпрацювали з окупаційною владою, залишків зброї, боєприпасів, розмінування територій, надання гуманітарної допомоги населенню.

«Особовим складом Миколаївського полку з охорони громадського порядку спільно з працівниками Національної поліції на деокупованих територіях Миколаївської областібуло затримано 5 осіб, які підозрюються у причетності до скоєння злочинів проти основ національної безпеки України», — зазначив Микола Уршалович.  

Військовослужбовці НГУ надають допомогу громадянам у надзвичайних ситуаціях і завжди готові забезпечити громадський порядок там, де це необхідно

 Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту