На Одещині встановили меморіальну дошку захиснику Запоріжжя - НГУ

Гвардієць Володимир Сидорюк проходив службу в 15 бригаді оперативного призначення НГУ імені Героя України лейтенанта Богдана Завади та героїчно захищав Запоріжжя від московських загарбників. На честь загиблого Захисника України в ліцеї, де навчався Володимир, відкрили пам’ятну дошку.

На заході були присутні мати та батько нацгвардійця, рідні та близькі інших загиблих, бійці 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ та представник міністерства у справах ветеранів.

Володимира згадують як впевненого в собі, позитивного, розумного та щирого чоловіка. Гвардійці та присутні, схиливши голови, вшанували пам’ять всіх полеглих захисників хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної дошки. Страшний біль та сум втрачати близьких, але ми маємо жити й боротися заради них.

“Ця дошка встановлена, беззаперечно, Герою України, одному з найкращих синів українського народу. Він віддав життя для того, щоб ми з Вами й майбутнє покоління, жили у квітучій, європейській державі. Аби ми виховували наших дітей і навчали бути патріотами своєї країни. Низький уклін батькам, рідним та друзям нашого героя!” – коментує один з воїнів бригади.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту