На Одещині гвардійці відвідали поранених побратимів - НГУ

Військовослужбовці Південного Одеського територіального управління НГУ відвідали бійців військових частин Національної гвардії України, які проходять лікування та реабілітацію в лікарняних закладах м. Одеса та Одеської області.

Після фронтових поранень різного ступеню тяжкості військовослужбовцям потрібна як моральна підтримка, так і допомога у вирішенні різноманітних соціально-побутових питань. Під час візиту офіцери Південного Одеського ТУ НГУ поспілкувалися з кожним гвардійцем, цікавилися потребами й питаннями, а з нагоди головного державного свята – Дня Незалежності України вручили приємні подарунки – вітаміни та солодощі, для якнайшвидшого одужання.

Гвардійці з різних областей України – і з заходу, сходу, півночі та півдня розповідали фронтові історії, об’єднані одним сенсом – жага до безповоротної перемоги.

Розуміння, комфорт і турбота – невід’ємна частина лікування та реабілітації гвардійців. Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту