На нас двох – одне серце та єдина ціль: гвардієць про своє покликання кінолога - НГУ
Нещодавно підрозділи Національної гвардії України поповнили кінологічну родину. Кожен, хто здобув сертифікат державного зразка, пройшов складний шлях становлення воїна-кінолога.

«Близько ста днів плідної роботи з чотирилапим напарником, відпрацювання елементів загального курсу дресирування, вдосконалення навичок розшуку, затримання людей, які можуть становити загрозу, пошук небезпечних предметів та заборонених речовин – було відпрацьовано кожним військовослужбовцем до автоматизму», – наголошує старший викладач циклової комісії кінологічних дисциплін старший лейтенант Вадим Фартушний.

Одним із випускників був Владислав, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої Батьківщини.
 
У свої юні роки та відносно короткий термін служби, гвардієць уже встиг побувати на передовій та разом із побратимами відстояти Чернігівщину.
«По нас гатили зі всього що тільки можна, шквальний вогонь артилерії, робота ворожої авіації, безпілотники та важка бронетехніка, але кожен з нас, знав, чому ми тут. А що стосується роботи з собакою, то особисто для мене Арчі став не тільки надійним побратимом, але й оберегом. »,- поділився Владислав.
Воїн тільки розпочав професійний шлях кінолога, але запевняє, що він і його чотирилапий напарник гідно приймуть всі виклики, які перед ними повстануть, бо як зауважив гвардієць: 
“У нас на двох одне серце та єдина ціль”!
Разом до перемоги!
Перейти до вмісту