На Львівщині відкрили дошку пам’яті військовослужбовцю Національної гвардії солдату Богдану Мурину - НГУ

Богдан народився 15 травня 2000 року, зростав єдиним сином у сімʼї. Отримавши повну вищу освіту за фахом «правознавство» 5 листопада 2021 року був призваний на строкову військову службу у військову частину 3017 Національної гвардії.

В момент повномасштабного вторгнення в Україну Богдан вже обіймав посаду гранатометника та одразу долучився до виконання бойових завдань.

28 липня 2022 поблизу населеного пункту Прудянка Харківської області захищаючи Батьківщину героїчно загинув. Був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

«Ми всі пам’ятаємо Богдана як доброго, працьовитого, веселого, а головне – патріота своєї країни. Низький уклін батькам, ми завжди пам’ятатимемо вашого сина і його велику жертву для нашого майбутнього», – наголосила Богуш Оксана куратор групи, у якій навчався Богдан.

На відкритті меморіальної дошки були присутні громада, командування Навчального центу імені Василя Вишиваного НГУ, студенти коледжу, рідні, друзі та військові побратими. На знак шани присутні вшанували пам’ять загиблого воїна хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Вічна пам’ять герою…

Перейти до вмісту