На Франківщині пройшов турнір з боксу пам’яті загиблого нацгвардійця - НГУ

У Івано-Франківську відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті гвардійця, чемпіона світу з кікбоксингу, Віталія Мерінова. Молодь і громадськість об’єднались на цьому заході, щоб вшанувати спадщину Віталія та підтримати спорт.

Турнір розпочався виконанням державного гімну України, у виконанні оркестру військової частини 1241, та документальним фільмом про Віталія, знятим за участю чемпіонів світу та олімпійців. 

Віталій Мерінов став справжнім героєм, визначивши своє життя в служінні вітчизні. Його мужність і самовідданість – надзвичайні приклади для нас усіх. Такі люди, як він, стають опорою для нашого суспільства, вони втілюють найкращі якості громадян та захисників.

«Нехай пам’ять про Віталія Мерінова буде вічною, і його подвиг слугує джерелом натхнення для нас усіх. Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким героя. Вони несуть тягар втрати, і ми з ними разом у цей важкий час», – звернувся до присутніх т.в.о. командира 50 полку Нацгвардії полковник Максим Собчук.

«Ми б хотіли, щоб молодь слідувала шляхом Віталія. Він був активним громадським діячем, постійно залучав дітей до спорту. На жаль, зараз його серед нас немає — він на небесах. Проте на цьому турнірі Віталій об’єднав молодь та громадськість», — висловлюється співорганізатор події Андрій Бочкур.

За його словами, участь у змаганнях прийняли 38 спортсменів з різних міст — Івано-Франківська, Вінниці, Донецька, Львова та Молдови.

«З Молдови прибула дуже сильна та потужна команда. Спортсмени продемонструють напружені поєдинки, включаючи п’ять сильних поєдинків серед чоловіків. Багато з них є членами національних збірних команд, і деякі готуються до участі у ліцензійних турнірах у Франції для участі в Олімпійських іграх», — розповідає Бочкур.

На заході, вихованці Віталія, Надії Ребрик було вручено посвідчення майстра спорту України за перемогу у чемпіонаті Європи, який відбувся у липні 2023 року в Румунії. Турніри з боксу на честь Віталія Мерінова планують проводити щорічно, розширюючи їх масштаби на тривалість трьох-чотирьох днів. 

Пам’ять про Віталія залишається живою, а його внесок в спорт і громадське життя пам’ятають і шанують.

Перейти до вмісту