Командувач Нацгвардії з офіційним візитом у Франції - НГУ

Минулого тижня на запрошення Генерального директорату Національної Жандармерії Франції делегація НГУ здійснила візит до Генерального директорату, навчальних закладів та військових частин французької Жандармерії.

Під час візиту наша делегація обговорила низку важливих питань, зокрема: 

  • обмін досвідом та підготовку наших підрозділів до ведення стабілізаційних дій, виконання завдань на деокупованих територіях;
  • підготовка офіцерів Національної гвардії у навчальних закладах Національної Жандармерії;
  • обмін досвідом та спеціальну підготовку підрозділів спецпризначення;
  • навчання нацгвардійців щодо забезпечення громадської безпеки та охорони важливих державних об’єктів у навчальних центрах Національної Жандармерії.

Окрім командувача НГУ Олександра Півненка до делегації Нацгвардії увійшли: заступник командувача НГУ Олексій Осипенко, начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу ГУ НГУ Володимир Грабчак та командир військової частини 3029 Дмитро Власенко. 

У Франції українська делегація провела робочі зустрічі з Генеральним директором Національної Жандармерії Французької Республіки Крістіаном Родрігесом, директором Школи офіцерів Національної Жандармерії Лораном Бітузе та командиром Угрупування мобільної жандармерії Крістофом Даніелем. 

Командувач Нацгвардії Олександр Півненко зазначив: “Спільні заходи зі співпраці тривали у попередні роки та, зокрема, минулоріч. Зараз ми працюємо для того, аби їх нарощувати та продовжувати. Дякую уряду та народові Французької республіки за послідовну позицію та підтримку України у боротьбі за свободу і незалежність”.

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту