Миколаївських гвардійців нагороджено державними та відомчими відзнаками - НГУ

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові і Військовій присязі, незламність духу, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм, проявлений в умовах збройної агресії рф проти України, військовослужбовців 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного територіального управління Національної гвардії України відзначено державними нагородами.

Наказами Міністра оборони України, Головнокомандувача Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ України гвардійці були нагороджені почесними нагрудними відзнаками, які особисто вручили генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко та командир військової частини полковник Сергій Вакуленко.

Бійці Національної гвардії цілодобово стоять на сторожі Миколаївщини та всієї України, спільна праця з ЗСУ дає змогу ще краще та сильніше гнати ворога з нашої землі. Воїни гвардійці мужньо та професійно обороняють Україну. Ворог буде розбитий і обов’язково, синьо-жовтий прапор замайорить над звільненими територіями нашої Батьківщини! 

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту