Миколаївські гвардійці здали кров для своїх побратимів - НГУ

У Миколаєві пройшла акція «Осінній день донора». Небайдужі жителі міста мали змогу прийти та здати кров. Розуміючи важливість і необхідність донорства, до акції долучилися гвардійці 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Гвардійці в першу чергу здали кров для побратимів. Вони, як ніхто інший, знають наскільки це важливо. Щодня чиєсь життя залежить від наявності запасів необхідної крові або її препаратів. За час повномасштабної війни різко зросла потреба у донорській крові. Кожна краплина рятує життя поранених бійців чи мирних українців, які стали жертвами ворожих обстрілів, бомбардувань чи ракетних ударів.

«Як тільки ми дізналися про те, що є можливість долучитися до такої благородної справи, ми не гаючи часу записалися до списків донорів. Наявність крові та її складових є важливим чинником у збереженні життя, адже може статися так, що за тиждень вона буде необхідна мені», – розповідає гвардієць Андрій, який вже є почесним донором.

Миколаївські нацгвардійці не вперше підтримують такі ініціативи. І охочих до доброї справи виявилося чимало.

Разом до Перемоги!

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту