Гвардійці Навчального центру поповнили запаси донорської крові для поранених побратимів - НГУ

Сьогодні, 31 жовтня, військовослужбовці Навчального центру Національної гвардії України поповнили запаси донорської еритроцитарної маси та плазми. Гвардійці своїм прикладом показали, як важливо не залишатися осторонь від вчинків, які допомагають врятувати життя.

«Це найменше, що ми можемо зробити для наших побратимів! Тільки спільними зусиллями ми зможемо здолати ворога. І не залежно від того, чи будуть мої руки тримати зброю, чи качати м’яч для кращого тиску під час донації», – зауважив капітан Олег Рижий.

Перед забором крові військовослужбовці пройшли медичний огляд та здали експрес-аналізи на інфекційні захворювання. Кожен військовослужбовець задонатив понад 400 мілілітрів крові. А одна така донація може врятувати життя декільком пацієнтам, як воїнам, які отримали поранення, так і цивільним людям, які цього потребують.

“Ми дуже вдячні гвардійцям за те, що вони кожен раз проявляють ініціативу та зголошуються ставати донорами, тим самим рятуючи життя. Наразі 15-20 хвилин, витрачених на забір, допомагає зменшити кількість смертей від нестачі крові чи плазми не тільки воїнам, а й дітям та дорослим, які цього потребують”, – поділилася лікар-терапевт відділення переливання крові Христина Думас.

Безперебійна наявність донорської крові в лікувальних закладах та своєчасне переливання рятує життя військових, які отримали поранення під час боїв за нашу Батьківщину!

Допомагаємо рятувати життя!

Група інформації і комунікації НЦНГУ

Перейти до вмісту