Ми вистоїмо – вистоїть Україна!”🇺🇦 Нацгвардійці нищать ворога на Луганщині. - НГУ
Російські окупанти не жалкують своїх солдатів, ракет, танків, а тим більш цивільних громадян, садочків, лікарень, будинків українців. Але боротьба триває.
Нацгвардійці разом з Державна прикордонна служба України, Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine щоденно виконують бойові завдання у безпосередньому зіткненні з противником на Луганщині і продовжують знищують окупанта по всій лінії фронту.
“Під час наступу орків рф викликали групу резерву, тобто нас. Зав’язався бій. Незважаючи на вогонь великокаліберного кулемета, ми завдали супротивникові великих втрат. Частину групи ворога було знищено, решта відступили. У бою з російськими окупаційними військами один з наших зазнав поранення, але при цьому продовжив виконання бойового завдання. Ми відійшли у будівлю, аби надати медичну допомогу товаришеві. Та армія орків штурмувала будинки мінометними обстрілами, де були не тільки ми, а й цивільні люди. У запеклому бою нам вдалося відбити контратаки росіян”, – розповідають нацгвардійці «Земляк» та «Печа».
Гвардійці згадують історію одного бою, які тут ведуться щоденно. «Печа», розповідає як йому далося прикрити своїх товаришів, коли він відкрив вогонь з РПГ та знищив десант і кількох членів штурмової групи супротивника.
“Наша резервна група цілодобово вела бій на утримуваних позиціях. Ми були в оточенні, минула вже третя доба активних дій, постійний артилерійський обстріл. Але ж надавалося ефективно відпрацювали по позиціям російських окупантів, звідки ті вели мінометний вогонь. Приблизно на четверту добу, зав’язався тяжкий бій, рашисти підігнали більше техніки. Тоді нам вдалося пошкодити 2 танки противника, знищити 3 БМП і придушити кілька їхніх вогневих точок. Все це дало змогу перегрупуватися основним силам підрозділу для успішного виконання бойового завдання”, – згадує гвардієць з позивним “Земляк”.
У тому бою бійці Нацгвардії забезпечили вихід підрозділу з-під вогню армії рф та оперативно організували евакуацію цивільних і поранених товаришів у тил.
“Ми віримо в перемогу України! Віримо в наших військових, віримо в самих себе”, – переконані захисники Луганщини.
«Печа» та «Земляк» наголошують, що з ворогом тепер говоритимуть лише мовою зброї! Вони призивають ні в якому разі не вірити обіцянкам лживих окупантів і тим більше в якійсь там “руський мир”.
Перейти до вмісту