Волонтери продовжують допомагати всіма необхідними речами гвардійцям - НГУ

Неймовірна команда благодійників з громадської організації «Легіон захисту» ще з 24 лютого допомагає всім, хто цього потребує. Цивільні громадяни, які постраждали від наслідків цієї жахливої війни та військові, що обороняють усіх нас на фронті отримують величезну кількість допомоги від цієї організації.

Ми розпочинали як сім’я волонтерів, що проривалася в Київ з продуктами та медикаментами в перші дні повномасштабної війни. І напрацювали довіру друзів, іноземних знайомих, медиків та військових, з якими вже навіть домовилися про перші меморандуми. А ще зареєстрували громадську організацію, створили сайт», – розповіли засновники організації.

Старлінк, тепловізори, прилад нічного бачення, човни для переправи військових, більш ніж 100 карематів, морські контейнери для розгортання укріплень, спальники, налобні ліхтарі та ще багато інших вкрай потрібних речей передали на поле бою вишгородським нацгвардійцям, що воюють на сході, волонтери з «Легіону захисту».

Смартфони палають, ноути не вимикаються, автомобілі завжди в дорозі, серце калатається від кожного дзвінка, запиту. Війна. Пакування, логістика, звіти, діти, робота. І невпинне, незмінне, потужне бажання перемоги. Як у кожного, з ким нам довелося познайомитися. Це важкий шлях. Але ми всі проходимо його разом і знаємо, чого варте кожне “дякую”», – описують свій звичайний день благодійники «Легіону захисту».

Ми дякуємо нашим волонтерам за батьківську турботу та невтомну працю заради нашої спільної перемоги. Варто зауважити, що надана допомога вже відправлена в зону бойових дій та допоможе гвардійцям якісніше виконувати поставлені завдання.

Разом до перемоги, адже наша сила в єдності!

Перейти до вмісту